برای کیفیت بیشتر
صدا را زیاد کنید
طراح حرفه ای گرافیک
درباره من

طراحی با کیفیت، خلاقانه و حرفه ای لایق کسب و کار شماست. همراه با هم میتونیم پروژه های پر قدرتی رو استارت بزنیم!

بیوگرافی من

حسین متولی

حسین متولی هستم. متولد 15 خرداد 1374 (5 June 1995) در شهر گرمسار و در حال حاضر ساکن سمنان هستم. رشته آکادمیک من پرستاری هست اما علاقه و کار اصلی من طراحی و گرافیکه.

من از سال 90 تصمیم گرفتم تا در این دنیای بزرگ اینترنت سهمی داشته باشم، پس تصمیم گرفتم تا هنری رو پیدا کنم که در کنار حس خوبی که میداد بهم بتونه کمی به عنوان کسب و کار هم روش حساب کرد. این شد که تصمیم به پیشرفت و کار در زمینه گرافیک گرفتم.

اولین سایت من در زمینه گرافیک به صورت ناشیانه ای ساخته شد! یک نیمه سایت در سرویس سایت ساز کانی وب یا VCP و به اسم جی دیزاین.! خب اون اوایل تنها کارهای ساده و رایگان رو میزدم تا کمی به پیشرفت خودم کمک کنم. نقطع عطف طراحی هام طراحی لوگو برای همون سیستم سایت ساز یعنی کانی وب بود. بعد از کلی تلاش و 2 سال فعالیت بر سر یک اشتباه جدی سایتمو از دست دادم.! زحمتی که 2 سال کشیده بودم با از دست رفتم برند و اسم جی دیزاین از بین رفت.

اما همچنان من و تخصصی که تازه پیدا و ازش لذت برده بودم با هم بودیم. این شد که تصمیم گرفتم تا همه چیزو از اول و حساب شده شروع کنم. یه سایت به نام نئو استودیو ساختم که شد وب سایتی برای ارائه خدمات گرافیکی من.

از سال 93 تا الان این سایت پا برجاست و خوشحالم در طی این مدت تونستم کمکی به شرکت ها، نهاد ها، استارت آپ ها، وب سایت ها و دوستان عزیزی که میشناختم در حوزه گرافیک بدم. تلاش من قطعا در آینده در جهت بهبود کیفیت طراحی ها و شروع پروژه های جدید ادامه پیدا خواهد کرد.

بعضی از دوستان

با افتخار همراه برخی از برند ها بودم.

لطف برخی دوستان در باره من

بیاین با هم یه گپی بزنیم!